Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 2009 - ostatní kategorie

16. 6. 2009

BMC - 5. Ročník Fichtl Cup "CHRAŠŤOVICE"  13. 6. 2009
  OPEN do 50 ccm3      
             
Příjmení Jméno Start.č. Čas startu Čas cíle Čistý čas Pořadí
Kincl Stanislav 8 13:20:10 13:24:42 0:04:32 1.
Plzák pavel 30 13:20:10 13:24:44 0:04:34 2.
Mudra Kamil 20 13:33:19 13:38:05 0:04:46 3.
Galisz Aleš 21 13:26:57 13:31:44 0:04:47 4.
Macák Daniel 34 13:26:57 13:32:04 0:05:07 5.
Mudra Martin 40 13:26:57 13:32:48 0:05:51 6.
Šváb Jan 18 13:20:10 13:26:07 0:05:57 7.
Tauchen Daniel 71 13:33:19 13:39:24 0:06:05 8.
Fiala Lukáš 70 13:33:19 13:39:58 0:06:39 9.
Horejsek Richard 24 Nejede   ##########  
Kouba Jiří 14 13:20:10 13:24:32 0:04:22 neklas.
Ludvík Filip 90 13:33:19 13:39:23 0:06:04 neklas.
             
             
  Simson, Skůtr do 50 ccm3    
             
Příjmení Jméno Start.č. Čas startu Čas cíle Čistý čas Pořadí
Plzák Pavel 30 13:58:03 14:02:45 0:04:42 1.
Plzák Michal 28 13:40:48 13:45:46 0:04:58 2.
Kepka Tomáš 48 13:49:19 13:55:00 0:05:41 3.
Kouba Rudolf 68 13:49:19 13:55:08 0:05:49 4.
Chytil Radek 49 13:49:19 13:55:09 0:05:50 5.
Antošovský Jaroslav 67 13:40:48 13:46:59 0:06:11 6.
Chlup Pavel 5 13:58:03 14:04:29 0:06:26 7.
Kepka Vojtěch 27 13:58:03 14:04:50 0:06:47 8.
Kožený David 55 13:40:48 13:48:24 0:07:36 9.
Bunda Richard 54 13:58:03 14:05:40 0:07:37 10.
Pelant Adam 9 13:40:48 13:48:53 0:08:05 11.
Sebránek Josef 45 13:49:19 13:57:38 0:08:19 12.
             
             
             
  Babeta, Pařez, Moped      
             
Příjmení Jméno Start.č. Čas startu Čas cíle Čistý čas Pořadí
Jánský Vladislav 44 14:13:17 14:18:23 0:05:06 1.
Mudra Kamil 20 15:09:39 15:14:51 0:05:12 2.
Mudra Martin 40 14:58:48 15:05:04 0:06:16 3.
Slach David 23 14:13:17 14:19:48 0:06:31 4.
Lauber Zbyněk 81 15:09:39 15:16:14 0:06:35 5.
Kepka Viktor 74 14:13:17 14:21:02 0:07:45 6.
Chlup Pavel 5 14:58:48 15:06:43 0:07:55 7.
Koudele Adam 35 14:58:48 15:06:55 0:08:07 8.
Kůsa Vladimír 76 14:13:17 14:21:35 0:08:18 9.
Bunda Zbyněk 37 14:58:48 15:07:15 0:08:27 10.
Žákovec Erik 75 15:25:25 15:34:13 0:08:48 11.
Zápotocký Jan 38 15:09:39 15:18:37 0:08:58 12.
Franěk Miroslav 60 15:09:39 15:19:45 0:10:06 13.
Bláha Lukáš 50 14:58:48 15:09:06 0:10:18 14.
Kos Patrik 64 15:25:25 15:35:46 0:10:21 15.
Tauchen Aleš 72 15:25:25 15:35:47 0:10:22 16.
Soutner Václav 61 15:09:39 15:20:15 0:10:36 17.
Zápotocký Jan 42 14:13:17 Nedojel ##########  
Koča ml. Jarda 69 14:23:37 Nedojel ##########  
Kubátko Robert 66 14:23:37 Nedojel ##########  
Kouba Tomáš 53 14:23:37 Nedojel ##########  
Koudele Vít 33 14:23:37 Nedojel ##########  
Kouba Jakub 36 14:23:37 Nedojel ##########  
Pelantová Michaela 51 Nejede   ##########  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA