Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 2008 - ostatní kategorie

8. 6. 2008

BMC - 4. Ročník Fichtl Cup "CHRAŠŤOVICE"  7. 6. 2008

  OPEN          
             
Příjmení Jméno Start.č. Čas startu Čas cíle Čistý čas Pořadí
Mudra Kamil 33 13:41:16 13:45:54 0:04:38 1.
Procházka Radek 36 13:33:08 13:37:49 0:04:41 2.
Kincl Stanislav 8 13:33:08 13:38:02 0:04:54 3.
Krupauer  František 6 13:41:16 13:46:21 0:05:05 4.
Duchek st. Luboš 14 13:23:13 13:28:21 0:05:08 5.
Kalina Josef 15 13:33:08 13:39:13 0:06:05 6.
Zvikl Jan 4 13:23:13 13:30:04 0:06:51 7.
Šťastný  Pavel 12 13:33:08 13:40:26 0:07:18 8.
Zeman Zdeněk 1 13:23:13 13:31:11 0:07:58 9.
Vašut Pavel 13 13:41:16 13:49:14 0:07:58 10.
Sulan Patrik 3 13:23:13 13:32:25 0:09:12 11.

  Simson, Skůtr do 50 ccm3    
             
Příjmení Jméno Start.č. Čas startu Čas cíle Čistý čas Pořadí
Plzák Michal 28 13:58:56 14:04:04 0:05:08 1.
Frydrýn Michal 10 13:49:31 13:55:39 0:06:08 2.
Chytil Radek 27 13:58:56 14:05:09 0:06:13 3.
Kouba Rudolf 18 13:49:31 13:55:48 0:06:17 4.
Sebránek Josef 17 13:49:31 13:55:49 0:06:18 5.
Kučera Lukáš 11 13:49:31 13:55:58 0:06:27 6.
Antošovský Jaroslav 21 13:58:56 14:05:30 0:06:34 7.
Kepka Vojtěch 19 13:58:56 14:05:40 0:06:44 8.
Lauber Zbyněk 38 13:58:56 14:06:13 0:07:17 9.
Zeman Zdeněk 2 13:49:31 13:58:38 0:09:07 10.

  Babeta, Pařez, Moped      
             
Příjmení Jméno Start.č. Čas startu Čas cíle Čistý čas Pořadí
Slach David 23 14:07:27 14:13:43 0:06:16 1.
Mudra Martin 32 14:17:37 14:23:55 0:06:18 2.
Jánský Vladislav 7 14:07:27 14:14:14 0:06:47 3.
kubátko Robert 29 14:43:56 14:51:30 0:07:34 4.
Ježek Radek 35 14:54:38 15:02:18 0:07:40 5.
Chlup Pavel 9 14:07:27 14:15:10 0:07:43 6.
Kouba Jakub 26 14:28:55 14:36:53 0:07:58 7.
Kepka Viktor 30 14:43:56 14:52:20 0:08:24 8.
Trnka Jan 83 14:54:38 15:03:07 0:08:29 9.
Bunda Zbyněk 16 14:17:37 14:26:08 0:08:31 10.
Kučera Lukáš 11 14:07:27 14:16:06 0:08:39 11.
Soukup Tomáš 20 14:17:37 14:26:16 0:08:39 12.
Sulan Patrik 43 14:28:55 14:37:39 0:08:44 13.
Kepka Tomáš 31 14:43:56 14:52:50 0:08:54 14.
Křížek Milan 25 14:28:55 14:38:48 0:09:53 15.
Ježková Šárka 34 14:07:27 14:17:21 0:09:54 16.
Pilz Josef 37 14:43:56 14:53:57 0:10:01 17.
Tauchen Rudolf 41 14:54:38 15:04:53 0:10:15 18.
Žákovec Erik 39 14:54:38 15:05:04 0:10:26 19.
Koča st. Jaroslav 24 14:28:55 14:39:32 0:10:37 20.
Gross Roman 22 14:17:37 14:28:34 0:10:57 21.
Babor Petr 5 14:28:55 14:40:56 0:12:01 22.
Havlík Václav 40 14:54:38 Nedojel    

Nejhezčí parta     Nejhezčí oblek  
             
Žebnice-Horní Hradiště   Jánský Vladislav  
             
Nejhezčí stroj     Nejmladší závodník
             
Bláha Lukáš     Lauber Adam  

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA