Jdi na obsah Jdi na menu
 


12. 6. 2007

Výsledky ze dne 9.6.2007

 

SIMSON, SKŮTR
Pořadí Příjmení Jméno čas
1. Plzák Michal 7:24
2. Sekyrka Jiří 7:46
3. Strejček Jaroslav 7:52
4. Let Tomáš 8:31
5. Bureš Jíří 8:33
6. Kučera Lukáš 8:37
7. Franc Luděk 8:40
8. Bureš Daniel 8:53
9. Kepka Vojtěch 8:56
10. Kouba Rudolf 9:06
11. Čech František 9:10
12. Hamáček Tomáš 9:47
13. Oláh Petr 10:08
14. Kouba Tomáš 10:08
15. Sandnerová Jana 11:26
16. Potřeba Pavel 12:31
17. Ježek Jiří 12:59
18. Vaška Jan Nedojel

JAWA 20, JAWA 21, MUSTANG
Pořadí Příjmení Jméno čas
1. Plzák Pavel 8:31
2. Mour Tomáš 8:43
3. Žalud Pavel 9:09
4. Vašta Jan 9:10
5. Zeman Martin 9:20
6. Ingriš Jiří 9:25
7. Frídl Petr 9:26
8. Kůsa Vladimír 9:28
9. Kouba Jiří 9:39
10. Brudna Tomáš 9:51
11. Zeman Zdeněk 10:04
12. Šiml Luboš 10:06
13. Oravec Bohumil 10:07
14. Oravec Rosťa 10:12
15. Brunclík Ladislav 10:17
16. Čech (ml.) Josef 10:25
17. Brabec Lukáš 10:27
18. Šťastný  Petr 10:40
19. Bláha Jaroslav 10:45
20. Klímová Madla 10:46
21. Gross Václav 10:57
22. Sandner Radek 11:05
23. Kučera Franta 11:13
24. Kučera Michael 11:14
25. Vrána Pavel 11:20
26. Zeman Zdeněk 11:24
27. Šmídl Václav 11:31
28. Šťastný  Pavel 12:16
29. Klíma Václav 13:49
30. Šerbaum Ondra 17:25
31. Šiml Václav 17:27
32. Koča (ml.) Jarda 17:27
33. Tureček Martin 18:03
34. Šmaus Václav 22:49
35. Pelantová Michaela 22:50
36. Oláh Josef 33:57
37. Bulín Jaroslav Nedojel
38. Soukupová Jitka Nedojela

STADION A BABETA
Pořadí Příjmení Jméno čas
1. Slach David 9:17
2. Jánský Vladislav 9:18
3.- 4. Mudra Jiří 10:47
3.- 4. Bláha Lukáš 10:47
5. Kouba Jakub 10:49
6. Kepka Viktor 10:50
7. Jánský Vladimír 11:45
8. Koudele Vít 12:06
9. Koča (st.) Jaroslav 12:07
10. Klíma Pavel 12:15
11. Sandner Rudolf 12:26
12. Frýdl Josef 12:30
13. Franěk Miroslav 12:56
14. Kubátko Bob 13:23
15. Pitz Josef 13:40
16. Havlík Václav 15:38
17. Soutner Váslav 15:47
18. Babor Petr 16:12
19. Křížek Milan 18:20
20. Kučera Lukáš 20:51
21. Žákovec Erik Nestartoval

OPEN
Pořadí Příjmení Jméno čas
1. Mudra Kamil 7:37
2. Žalud Martin 8:16
3. Mudra Martin 8:21
4. Žalud  Pavel 8:31
5. Vopat Josef 9:31
mimo s. Procházka Radek 6:55

Nej. Banda Stražiště-VICTORia team
  Žebnice-Hradiště
  Krotitelé nízkých kubatůr
   
Nej. Oblek Jana a Madla
  Michaela Pelantová
  Vrána Pavel
   
Nej. Tlačič Kuman
   
Nej. Držkopád Křížek Milan
   
Nej. Stroj Jánský Vladislav
  Bláha Jaroslav
  Mudra Martin

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA